Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
16.08.2020 10:30     :  
FK Trnávka
Telovýchovná jednota Ňárad - Csiliznyáradi SE
23.08.2020 17:00     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
TJ Družstevník Horný Bar
30.08.2020 17:00     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
OFC Kráľovičove Kračany
05.09.2020 16:00     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
13.09.2020 16:00     :  
FC Čilizská Radvaň
Telovýchovná jednota Družstevník Medveďov
19.09.2020 15:30     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
26.09.2020 15:30     :  
ŠK Rohovce
DSC Orechová Potôň B
03.10.2020 14:30     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
10.10.2020 14:30     :  
TJ Družstevník Mierovo
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
18.10.2020 14:00     :  
ŠK Čakany
FK Blahová, Bellova Ves
25.10.2020 10:30     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
01.11.2020 13:30     :  
TJ Dynamo Blatná na Ostrove
OFK Padáň
08.11.2020 13:30     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
14.11.2020 13:30     :  
OFK Trhová Hradská
TJ Kútniky
22.11.2020 13:30     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
FK Trnávka
07.03.2021 14:30     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
14.03.2021 14:30     :  
Telovýchovná jednota Ňárad - Csiliznyáradi SE
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
21.03.2021 15:00     :  
TJ Družstevník Horný Bar
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
28.03.2021 15:00     :  
OFC Kráľovičove Kračany
FC Čilizská Radvaň
04.04.2021 15:30     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
11.04.2021 15:30     :  
Telovýchovná jednota Družstevník Medveďov
ŠK Rohovce
18.04.2021 16:00     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
25.04.2021 16:00     :  
DSC Orechová Potôň B
TJ Družstevník Mierovo
02.05.2021 16:30     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
ŠK Čakany
09.05.2021 16:30     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
16.05.2021 17:00     :  
FK Blahová, Bellova Ves
TJ Dynamo Blatná na Ostrove
23.05.2021 17:00     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
30.05.2021 17:00     :  
OFK Padáň
OFK Trhová Hradská
06.06.2021 17:30     :  
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O
13.06.2021 17:30     :  
TJ Kútniky
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FC Čilizská Radvaň 0 0 0 0 0:0 0 16 0 0
2 Telovýchovná jednota Družstevník Medveďov 0 0 0 0 0:0 0 15 0 0
3 ŠK Rohovce 0 0 0 0 0:0 0 14 0 0
4 DSC Orechová Potôň B 0 0 0 0 0:0 0 13 0 0
5 Sport Klub CSALLÓKÖZNÁDASD - ŠK Trstená na/O 0 0 0 0 0:0 0 12 0 0
6 ŠK Čakany 0 0 0 0 0:0 0 11 0 0
7 FK Blahová, Bellova Ves 0 0 0 0 0:0 0 10 0 0
8 TJ Dynamo Blatná na Ostrove 0 0 0 0 0:0 0 9 0 0
9 OFK Padáň 0 0 0 0 0:0 0 8 0 0
10 OFK Trhová Hradská 0 0 0 0 0:0 0 7 0 0
11 TJ Kútniky 0 0 0 0 0:0 0 6 0 0
12 FK Trnávka 0 0 0 0 0:0 0 5 0 0
13 Telovýchovná jednota Ňárad - Csiliznyáradi SE 0 0 0 0 0:0 0 4 0 0
14 TJ Družstevník Horný Bar 0 0 0 0 0:0 0 3 0 0
15 OFC Kráľovičove Kračany 0 0 0 0 0:0 0 2 0 0
16 TJ Družstevník Mierovo 0 0 0 0 0:0 0 1 0 0